| namia a întrebat:

.am o mica rugaminte,celor care cunosc va rog sa ma ajutati cu un sfat, pentru ca chiar nu stiu ce sa fac, dar bani nu am ca sa cheltui pe toate astea.
Am parul vopsit cu vreo 2 nuante mai inchis decat culoarea naturala a parului, sigur acum s-a ma decolorat pentru ca nu l-am vopsit de vreo 3 luni si ceva si mi-au crescut si radacinele. Vreau sa-l fac mai deschi, nu vreau s-l decolorez pentru ca-l afecteaza mult plus ca nu prea am preamult par an cap si m-am gindit sa-mi vopsesc doar virfurile cu cea mai deschisa nuanta de blod ca sa pot sa ies din culoarea mai anchisa si apoi sa schimb nuanta antreaga an una mai deschisa
Ce parere aveti? credeti ca o sa-mi iasa ceva? va rog sa a sfatuiti.

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Nu stiu, o sa ai 3 culori...radacinile culoare naturala, varfurile de alta culoare si restul parului de alta culoare, mai gandeste-te cum vrei sa te vopsesti