| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema.Joc de ceva timp Barn Buddy si astazi nu s-a mai deschis.Am incercat de mai multe ori, dar nu a mersstraight face. pls help.

Răspuns Câştigător
| Cccccccccccccorina a răspuns:

Si la mine aceeasi problema.Este acolo intr-un colt la DREAPTA ->INVITA UN PRIETEN sau INVITA PRIETENIhee hee si am apasat am invitat un prieten apoi mi s-a deschis automat.Incearca:*

2 răspunsuri:
| Ynnna a răspuns:

Da-i rapid funda Dianei! Si la mine la fel era problema, nu deschidea Barn Buddy si am facut ce zice Diana!winking Mersi!

| Cookie_3704 a răspuns:

Nici mie nu mi se deschide straight face cred ca hi5-ul are probleme straight face