| Elenaeli22 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare
La cati ani ati avut primul sarut? si cum a fost?
Ce-a mai frumoasaa povestioara primeste funda

1 răspuns:
| Ntz_Radu_1997 a răspuns:

HMM, imi aduc vag aminte, sunt 2 povestioare intr-una, pima incepe cand eram la gradinita, si una din colegele mele de grupa, ma tachina spunandu-mi ca sant prea mic, mai mic decat ea si nu am ce cauta acolo, nu am suferit-o mult timp, dar usor usor, imi aduc aminte si acum, am prins asa un frag de ea, si nu exista sentiment mai pur decat al unui copil ce inca nu stie ce este iubirea, si am inceput sa vorbesc cu ea prin intermediul celorlalti din grupa! Ea se imbolnavise si nu a venit la gradinita 3 sau 4 zile nu mai tin minte, dar cand a venit stiu sigur ca m-am bucurat enorm, fara a sti de ce, si ea a vazut asta venind la mine si sarutandu-ma pe obraz! Nu voi uita niciodata asta! Iar primul sarut am avut parte de el la 13 aproape 14 ani, cu fata care am crezut ca nu voi mai gasi ca ea laughing si eram in stare sa cer oricui orice pentru ea, era acea dragoste de copil mic, prostut, si cu toate astea era un sentiment adevarat! O perioada a fost reciproc, vreo 9-10 luni, si stand asa pe plaja vara, mai eram cu 2 prieteni si cu ea, mersesem sa vedem asfintitul, ea m-a luat de mana, am intrat cu picioarele in apa pana la glezne, si am simtit cum ii transpira palmele de emotie, s-a uitat la mine, a lasat putin capul in jos parca rusinata, si atunci cand am dat eu sa ma apropii de ea (pregatit sa o sarut) mi-a sarit la gat si sincer a fost sarutul care nu il voi uita niciodata!