| keshaYRY a întrebat:

Hey, am si eu o intrebare... cum a fost primul tau sarut? cea mai frumoasa poveste primeste fundita :*

4 răspunsuri:
| Iwao a răspuns:

Pentru intrebarea asta trebuia sa spui experienta primului tau sarut, parea un schimb de opinii, dar asa...aduce a curiozitatea unei tatze care in lipsa de partener sau libidou se "hraneste" cu ce aude.

| keshaYRY explică (pentru Iwao):

Prin primul sarut ma refeream la experienta cum ai spus tu, normal... Oricum, e parerea ta...

| Iwao a răspuns (pentru keshaYRY):

Nu te simtii ofensata,.a vrut sa fie o gluma. Primul sarut...din curiozitate sau ca experienta,si acum rad in hohote la amintirea lui,insa venit din dragoste nu se poate compara cu nimic iar cuvintele sunt prea sarace pentru al descrie,totusi... fluturasii in stomac, te inalti in univers, esti doar tu si ea, si te afunzi pana-n centrul pamantului, nimic nu mai exista in jurul tau, doua jumatati de sfera formand una singura, un tot.

| Ana_4223 a răspuns:

Pai ne.am combinat si m.a condus pana in fata scarii si m-a luat in brate s.a uitat in ochii mei si m.a sarutat...love struck