| Abcfunny a întrebat:

am si eu o intrebare[mi-a fost rusine sa o pun].
Sambata plec la mare si stau pana in august.
Daca luna asta mi-a venit pe 1 pe cat o sa`mi vina luna viitoare?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Rihanna a răspuns:

Daca e regulat, cam pe 28-31.

7 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Si d unde mama mea sa stim noi? nu se presupune ca tu ar trebui sa stii ce se intampla cu tine si in corpul tau? nu se presupune ca tu ar trebui sa ai un calendare p care sa iti notezi prima zi a sangerarii si asa poti numara tu la cate zile vei avea cealalta sangerare? nu se presupune ca tu ar trebui sa stii la cate zile sangerezi?

| Hmmmm a răspuns:

Madutza stii ca ai si tu un stupid d la ea pentru asta mai mult ca sigur, nu?laughing

| Abcfunny explică:

@izabella03 tu nu sti raspunsul...laughing

| Abcfunny explică:

@izabella03 sincera sa fiu nu am apucat sa citesc tot mesajul tau lungggg...[sigur ti-ai pierdut cateva minute sa il scrii(degeaba)], iar mesajul tau mi-a aratat de fapt ce ai tu in cap:d nu m-am luat de tine, nu te-am jignit, iar tu incepi cu replici gen"mahala".

ps: nu te mai obosi pentru un alt mesaj, folosesteti timpu' pentru ceva mai buuun.

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Pai cate zile iti dureaza? tine minte tot timpul ultima data cant ti-a venit, caci luna viitoare o sa-ti vina pe ultima data care ti-a vanit luna trecuta

| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a răspuns:

De acord cu izabella03

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai o menstruatie regulata normal ar trebui sa iti vina cu 2 zile mai devreme.asa e de cand lumea.