| yonutz619 a întrebat:

Buna ziua!
In curand va trebui sa merg la facultate si eu unul as opta pentru Facultatea Dunarea de Jos din Galati la sectia medicina si farmacie, urmand ca sa imi aleg specializarea farmacie.A-ti putea sa imi dati anumite detalii desprea aceasta facultate? Dupa internet am gasit doar niste subiecte de examen.M-ar interesa cam ce medie a fost ultima la admitere si in mare cam ce materii se fac la aceasta facultate.
Va multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| StudentăLaMedicină a răspuns:

Nu sunt studenta acolo. Mai mult decat ce e pe site nu as putea sa spun.