| Steff1111 a întrebat:

Am și eu o întrebare: Vi se pare anormal atunci când un bărbat obișnuiește să urmărească femei tinere, noaptea și să noteze în telefonul personal numele adreselor unde respectivele femei locuiesc? Ce vă imaginați când vă gândiți la un individ care spionează femei tinere până la adresa lor personală? Credeți că un astfel de individ are probleme psihice din moment ce obișnuiește să facă asta frecvent în sensul că o astfel de persoană ar putea prezenta un pericol pentru ceilalți?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca e obsedat. Numai sa nu treaca la alte probleme mai grave.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este un comportament de om bolnav psihic, are o devianță sexuală care poate evolua spre comportamente mai grave.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Clar are probleme psihice, si ar trebui urmarit la randul lui, luat la intrebari.

| Celcestietot a răspuns:

De preferat să fie acele persoane într-o stare alertă, atunci când își face simțită prezența acel individwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi imaginez ca acele fete sunt frumoase. Ca altfel nu ar mai fii urmarite de ciudati. Nu cred ca au curajul sa faca ceva acele specimene. Si Daca ar reprezenta un pericol, fetele au responsabilitatea sa fie insotite intotdeauna de cineva, si sa nu umble prin locuri care ar reprezenta un pericol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ar putea fi normal un astfel de obicei bolnav? Acum le urmăreşte, iar mai târziu, când n-o să se mai mulţumească doar cu urmăritul şi admiratul, poate să treacă la viol sau ciopârţeală.....sau amândouă.
Şi normal că are ceva probleme la mansardă, un om întreg la cap nu şi-ar petrece nopţile urmărind din umbră femeile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scenariu sf de film, in realitate fetele isi dau seama ca sunt urmarite, si daca se intampla si a 2-a oara, a 3-a oara nu iasa fara iubitii, sau acompaniate de alti barbati.
Dar nici asa, nu vezi fete singure noaptea umbland aiurea.

| Anemona2020 a răspuns:

Asta este o intrebare pentru tine? Tu faci cumva chestia asta?!