| Ali22fie a întrebat:

Fetelor, la ce vă gândiți când un bărbat tânăr urmărește discret o femeie dar fără să vorbească cu ea, ci doar să o urmărească până unde respectiva femeie locuiește, chiar până la ușa ei... Credeți că respectivul individ vrea să-i facă rău?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Că e un dubios și un psihopat în pana mea nu-i normal deloc

| OldSoul a răspuns:

laughing Imi amintesti de un meme, au ceva de genu.

Un tip era sa-si reincarcarce cartela de telefon.
Totul bine si frumos, doar ca in fata lui, era o fata care facea exact acelasi lucru.
Ei bine, tipul si-a notat numarul acesteia si a urmarit-o.
Dupa ce ea a ajuns, si a intrat in casa, el ii da mesaj "Buna, te-am auzit cand ai spus numarul tau de telefon, sunt la usa, pot sa intru?"

| Donsavas a răspuns:

Da,pare ca o hartuieste, nu ca e sociabil.

| Katie1356 a răspuns:

Ma gandesc sa sun la politie.