| IoAnA_2328 a întrebat:

Am si eu o problema, am o diriginta la scoala care nu ma suporta deloc. adica nu sunt foarte sigura dar nu ma sufera dasan pe mine si vorbeste doar cu cateva fete si as vrea sa vorgeasca si cu minewinking. tin forte mult la dansa si este super de treaba dar nu stiu nu vrea dansa sa vorbeasca cu mine.
Cine ma poate ajuta dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

De multe ori profesorii nu au cum sa inteleaga ca sunt iubiti si simpatizati de elevii lor. Diriginta ta este o singura persoana si voi cati sunteti in clasa? Destui, banuiesc.In afara de asta, ea deja are formata o idee despre fiecare, va cunoaste.Stiu sigur ca daca tu te-ai duce la ea si i-ai spune "Doamna diriginta, am venit la dvs sa va spun ca va admir si va iubesc foarte mult si nu inteleg de ce pe mine ma ocoliti" nu ar avea ce sa-ti spuna rau, ar incerca sa te inteleaga.Ce zici? Incearca.Noroc si curaj! Pa, pa!