| Anku_1227 a întrebat:

Am si eu o problema: cand am instalat programul SweetIm, la fereastra de messenger nu imi apreau smileurile acelea care le arata pe pagina www.sweetim.com. Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| tinnycry a răspuns:

Nici mie nu-mi merge. cand am incercat sa le instalez prima data mias mers dar acum nu. poti incerca si bandoo daca nu iti merg cautama pe idul kiss_my_boy@ymail.com

3 răspunsuri:
| Adytzzu_4417 a răspuns:

Probabil are virus cauta altele si or sa iti mearga am patit si euwinking

| Anku_1227 explică:

Pai si ai ceva care sa imi sugerez sa caut? mie mi se pare sweetim cel mai tare program daca stii tu altul de tog sa imi scrii aici

| tinnycry a răspuns:

Poti incerca si bandoo daca nu iti merg cautama pe idul kiss_my_boy@ymail.com