| YumiSukinanda a întrebat:

am vazut un baiat dragut la scoala si imi place extrem de mult de el si as vrea sa vb cu el si sa fim prieteni cred ca e cu 2 ani sau 3 mai mare ca mine dar nu conteaza, eu sunt dupamiaza si el, azi l-am vazut pe hol la scoala si ma itam la el ceva timp apoi n prieten de al lui i-a zis:u ite ma ce se uita fetele la tine! si eu m-am intors si am fugit cu verisoara mea care e in clasa cu mine. si e verisoara de a 2, si ei ii place de acelasi baiat, are cont pe facebook dar nu va mai spun...asa si e am facut o promisiune, cu ea: niciodata nu ne vom certa din cauza baietilor si nu asta e problema, vreau sa vorbesc cu el dar mi-e rusinee! e mai inalt ceva ca mine si de aia.Si a zis o alta prietene ca-mi face rost de id-ul lui.happy Dar cum as putea asa sa intr in vorba cu ell?

2 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Simplu... il saluti.

| Marrilena a răspuns:

Eu zic sa te duci la el sa faceti cunostiinta sa vorbesti putin asa cu el ..il cunosti mai bine j dupa vezi tulove strucklove struck