| VORTEX a întrebat:

as avea nevoie de parerea voastra, deci peste putin timp am banchet si nu stiu sigur cum e mai bine sa ma imbrac.Prima data am vrut sa ma imbrac in costul negru cu pantofi si camasa alba, insa dupa m-am gandit la varianta cu sacou negru, camasa alba, blugi si niste pantofi sport.Care tinuta credeti ca e mai buna pentru banchet de cl 8? Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nici una dintre variante.
Optează pe un pantalon cu dungă permanentă, o cămașă deschisă la culoare (nu albă), un sacou și pantofi (nu adidas).
Distracție plăcută.
Pa, pa.

| Looly_7417 a răspuns:

Pai daca stati intr-o statiune mai mult timp, intr-o seara stai cu o costumatie iar in alta seara cu alta.tongue. Daca faci undeva la restaurant...incearca sa vezi cu ce se imbraca si restul si atunci iti vei da seama sau daca nu, incearca sa vii intr-o parte a serii cu ce si in cealalta cu altcVlaughing