| Legend123 a întrebat:

SALUTARE cum credeti ca ar trebui sa ma imbrac in banchet? as vrea niste poze ..eu ma gandeam la un blug negru cu pantofi camasa si un sacou si papion..am parul blond si ochii albastrii daca imi puteti da ceva sa se potriveasca FUNDA

Răspuns Câştigător
| Apokales a răspuns:

Blond cu ochi albastri, ai inceput binewinking. Parerea mea : renunta la papion si lasa camasa deschisa la gat. Incearca sa porti ceva in care sa te simti tu cat mai relaxat, este un banchet deci te cunosc in mare parte persoanele, asa ca incearca sa nu porti ceva iesit din comun big grin.

| Legend123 explică (pentru Apokales):

Cred ca voi purta pantofi de-aia de catifea cu un blug negru/albastru inchis o camasa alba cu picatele negre si un sacou si o las la gat deschisa camasa e bine?happy

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Costum... blugii ii porti la mall

| mirianamorosan a răspuns:

Ti-ar sta foarte bine culoarea alba, si ceva bijuterii cu "diamant" deoarece iti pun in evidenta ochii
(crede-ma si eu sunt blonda cu ochii albastrii)

| Nenamărgă1999 a răspuns:

Esti baiat? Ca asta ma intreb eu ma pricep si poate o sa te ajut cu ceva. Daca esti fata ti-asi recomanda o rochita albastra dar mai scurta adica la o palma de la genunchi, un plovaras foarte suptire, si o pereche de pantofi cu toc, dar nu cui. daca esti baiat o pereche de blugi nergri un tricou alb cu un inprimeu haios, un sacou de preferat sa semene cu culoarea blugilor iar tenesii sa fie negrii.