| kilometru0 a întrebat:

am nevoie de putin ajutor! Peste o saptamana am banchet si sunt confuz in ce sa ma imbrac sad! As vrea un costum negru cambrat cu camasa alba cambrata si papion dar cineva mi-a recomandat sa imi iau separat blugi casual un sacou ceva plus o camasa si brete! 1 Voi ce credeti? si cam ce mi-ati recomanda!? multumesc

Răspuns Câştigător
| Anca16188 a răspuns:

Mie sincer nu-mi prea place alb/negru sunt culori pentru oamenii mai in varsta. Tu gati clasa a 8a nu esti nas de cununie! Imbracate cate mai colorat :*acum nici ca papagalul.dar intr-o culoare este foarte bine :* eu as opta pentru albastru..se poarta foarte mult :*

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Orice ai face nu te duci in blugi, blugii in folosesti in weekend la mall si zi de zi la scoala. la banchet alege un costum, orice culoare ar fi el, numai costums sa fie

| BideuSeIntoarce a răspuns:

Cel mai bine este varianta ta, din punctul meu de vedere.

| Anca16188 a răspuns:

Cel mai bine merg blugi casual si un sacou mai sport nu extra elegan..si niste tenesi fara sireturi..si o camasa..ai putea sa iti iei pantaloni albastri inchisi, camasa albastra, si papuci negri..nu esti nici elegant nici sprot. Sfat: nu se mai poatra costumul si cravata big grin

| kilometru0 explică (pentru Anca16188):

Mrs:*

| kilometru0 explică (pentru Anca16188):

Nu mai bine ceva negru cu alba ma refer la blugi si camasa?

| kilometru0 explică (pentru Anca16188):

Ok, am sa pun poza pe facebook dupa ce imi gasesc tot ce-mi trebuie

| Anca16188 a răspuns (pentru kilometru0):

Ok...Funda?batting eyelashes

| kilometru0 explică (pentru Anca16188):

smugsmugsmug
:*

| kilometru0 explică (pentru Anca16188):

Vreau sa spun ca am avut banchetul si am facut furorii in ce m-am iimbracat!

| Anca16188 a răspuns (pentru kilometru0):

Mie sincer nu-mi prea place alb/negru sunt culori pentru oamenii mai in varsta. Tu gati clasa a 8a nu esti nas de cununie! Imbracate cate mai colorat :*acum nici ca papagalul.dar intr-o culoare este foarte bine :* eu as opta pentru albastru..se poarta foarte mult :*