| Aadry a întrebat:

As avea o intrebare.Stie careva din voi unde pot gasi in cabinet stomatologic care lucreaza cu CAS(in Cluj)? Adica sa lucreze gratuit minorilor.Ms,funda

2 răspunsuri:
| alonet a răspuns:

Ca idee fondurile sunt limitate la o valoare intre 700-900 ron pe luna casa de asigurari nu deconteaza 100% ci o parte, ca idee poti veni la sotia mea dar diferenta trebuie sa o platesti pentru unele manopere la care casa deconteasza 60% sau 40% pentru detalii citeste articolul:
http://www.stirimedicale.ro/stiri.php?cat=13&id=1903

Lista cabinetelor care au contract cu casa de asigurari de sanatate este:

http://cascluj.ro/pdf/Parteneri/Furnizori%2010%202011.pdf

si daca vrei sa colaborezi cu sotia mea cere pe privat numarul de tel ca sa iti faci o programare (consultul e decontat 100%) si dupa ce te consulta iti poate oferi o perspectiva a problemelor dentare ce le ai :)

| Aadry explică (pentru alonet):

Am inteles.Esti din Cluj nu? Pai eu as avea nevoie de cateva plombe nu stiu cum le spune in alti termeni.As vrea sa stiu cat la % deconteaza CAS asa aprox pentru plombe.Mersi foarte mult pentru ajutor