| Floryn9 a întrebat:

As avea o simpla curiozitate...De ce fetele isi tin telefonul la fund?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu au buzunaru mare in fata

| darrio2007 a răspuns:

Nu toate fac asta. Unele merg cu el in mana ca la expozitie.Sa il vada toata lumea. Cele care il tin la fund ori nu au alt buzunar compatibil ori stiu ca baietii se uita la fundul lor si in acest vad si ce telefon de fițe au ele.

| UnBroken2016 a răspuns:

Buzunare de rahat. La multe vad ca jumatate e pe afara. Ori le place cand incepe sa vibreze, chiar daca nu e unde ar vrea ele de fapt.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Pentru că dacă nu ai o geantă în momentul ăla e singurul buzunar disponibil în care poate intra un smartphone fără să cadă. Telefoanele mobile mici intră și în buzunarele din față de la blugi dar cine mai folosește așa ceva?! Și ca fapt divers blugii de fete au buzunarele mai mici atât cele din față cât și cele din spate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca, din cand in cand, isi mai dau cate un apel de pe cate un fix, iar senzatia pe care o ai de la vibratia mobilului...o nebunie, iti zic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că pantalonii strâmţi au buzunarele mici în faţă, deci e mai simplu să-l pui în spate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au pantaloni strâmţi cu buzunare mici în faţă.
Este mai uşor să-l scoţi dun buzunarul de la spate.
În faţă se simte incomod când te aşezi, dacă îl ai în spate îl scoţi din instinct.

| MeForeverAlone a răspuns:

Ca să putăhappy

| BadAngel3 a răspuns:

Eu nu o fac laughing

| justadream94 a răspuns:

Sa iasa in evidenta si sa te uiti la fundul lor