| pllus a întrebat:

As dori si eu niste idei de cadouri de craciun pentru parinti big grin nu foarte scumpe ca nu am multi bani. Ceva frumos. Dau funda! :X thx

Răspuns Câştigător
| aligru a răspuns:

Poti sa i iei o cana cu mos craciun sau ceva de craciun, poate o ciubotica din aceea plina cu dulciuri, daca ii plac!

Iar mamei tale, un tricou personalizat cu poza familiei voastre. Folosesti un program de editat poze si adaugi caciulite tuturor membrilor familiei.
Le mai dai cate o scrisoare de multumire si gata! happy
Succes si Craciun fericit!