| Coryna18 a întrebat:

As vrea si eu statusuri triste. dar frumoase...mersi mult...

Răspuns Câştigător
| blackeyes90 a răspuns:

Imi va fi dor
imi va fi rece
dar timpul nu va vindeca
ci doar va trece

Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare

Sick of crying tired of trying Yes! I`m smiling! But inside I`m dying

am o viata de trait
si in lacrimi am iubit
am plecat si tine minte
nu iubi fara cuvinte

in prezent o sumedenie de baieti se "indragostesc" de trupul fetelor dar oare cam catzi dintre ei se indrgostesc si de sufletele lor?

Se intampla in viata sa iubesti dar sa fi ranit iti iei viata de la capat, vrei sa uiti tot dar amintirile sunt mereu in inima ta aducantu-ti aminte ca iubirea este cel mai frumos lucru care te poate condamna la suferinta

Zambetul celui care sufera e mai trist decat lacrimile celui care plange

incerc sa ascund calvaru numit depresie si zambesc fals doar pentru buna impresie
kiss

3 răspunsuri:
| ramitzu a răspuns:

Uite unul care il puneam si eu cate odata:Ai dreptate, a fost vina mea… imi pare rau… da-mi ocazia sa ma revansez… nu o sa-mi revin pana nu o sa te vad zambind din nou… te iubesc:X:X:X:X

| AdyYnNnNn a răspuns:

Cauta pe google cugetari triste sh sunt supertongue era ceva de genu una ''zambeste chiar daca este un zambet trist caci mai trist decat un zambet trist este tristetea de a nu sti cum sa zambesti'

| george10 a răspuns:

Niciodata nu vei fii ce ai fost.
sau
www.mesaje.sentimente.ro