| d00ris a întrebat:

Dau fundita! Voi ce produse credeti ca se cumpara cel mai mult online? a-ti cumparat vreodata online?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am cumparat multe articole online, jucariile erotice au crescut in vanzari in ultimii ani atat dildo-urile pentru femei cat si fleshlight pentru barbati sau real doll cu 6000$

| digital7shady a răspuns:

Nu vreau sa par vreun obsedat gramatical, dar astazi am vazut "ati" scris cu cratima de mai mult de 10 ori, asa ca m-am gandit sa spun cuiva ca e gresit... just saying...

| SpookyKid a răspuns:

Sincer mi se pare mai ok sa cumperi online decat din magazin pentru ca e mai usor si ai mai multe optiuni, cred ca cel mai des de cumpara electronicele sau orice nu se gaseste in toate orasle, dar sunt si multe persoane in care nu au deloc incredere in felul asta de cumparaturi

| Mihai_Laurentiu_1990 a răspuns:

Hainele sunt cele mai cumpărate din online, urmează electricele şi cărţile.