| TheGirlWithBlueShoes a întrebat:

Azi am inceput o poveste pe wattpad, ma puteti ajuta cu cateva pareri? http://www.wattpad.com/story/8143599-cum-ai-putut

Merci anticipat :*

5 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Alt căcat cu dragoste între adolescenți care nu aduce nimic nou și seamănă cu celelalte 983459834750384 de astfel de povești oribile.

| TheGirlWithBlueShoes explică (pentru Wøodenpints):

Citeste inainte sa comentezi! Subiectul principal nu e in niciun caz iubirea, ci mai degraba inconstientawinking

| Wøodenpints a răspuns (pentru TheGirlWithBlueShoes):

Am zis eu că subiectul principal ar fi iubirea?
Oricum, mie mi se pare o înșiruire de cuvinte fără rost. Nimic nou.

| Astropuf a răspuns:

Imi place mult povestea ta! esti o scriitoare foarte buna!:*