| Mihaella1996 a întrebat:

Buna!thumbs up
De ce toata lumea este asa "obsedata" de Facebook?straight face

8 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Eu nu prea stau pe facebook, dar când intru văd doar "piţipoance"care îşi dau talente pe facebook, etichetându-şi prietenii.
Cred că facebook'ul a devenit un site plin de piţiponceală şi văd că ăştia se duc peste tot.
Pe ce site intri dai de ei!
http://dexonline.ro/definitie/pițipoancă,offf.

| carpediem a răspuns:

Eu nu. Sunt persoane "consumatori". Daca apare ceva trebuie sa-l aiba, chiar daca nu-i trebuie. Cum e si cu telefoanele, iti da alt look ai berry 60000 touch sceen etc si-l butonez intruna dar cu adevarat doar da telefon si foarte bine fac asta si cu troaca mea. Si cu facebook la fel, cum n-ai cont pe el? da unde traiesti in pestera? Sistemul asta...

| VladimirPutin a răspuns:

Toate lumea cu mintea odihnită

| asjkldfg a răspuns:

Salut!
Nu chiar toata lumea! Eu nu am cont de facebookstraight face

| wPapy a răspuns (pentru asjkldfg):

CoicidentalaughingNici eu

| tranquilaaa a răspuns:

Pai in primul rand e mare reclama si dupa parerea mea nu e chiar asa de bine cu facebook dar este si interesant pentru ca e ca si mesuu...ei mie imi plase facebookkul dar nu sunt obsedata...da altii da:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de altii dar eu am avut un cont, niciodata nu am intrat, mai ales ca era ceva in neregula cu el, apareau la mine acolo diferite statusuri si altele care nici nu am avut de-a face cu ele vreodata, de vreo jumatate de an mi-am uitat parola.
Unii sunt obsedati de facebook, caci nu au o viata reala, ca orice copii pe internet se cred mai speciali, sincer nu-mi pasa de ei, isi strica toata viata ( ce "sentimental vorbesctongue ) prin internet iti dai o identitate gresita.

| EVLOGHIA a răspuns:

Foarte mulți trec prin momente dificile și (sau) au probleme de adaptare în viața reală și așteaptă cu sufletul la gură să primească atenție din partea celor din lumea aceasta, virtuală.
Pentru alții este o simplă modalitate de destindere.