| KanezuY a întrebat:

De ce este obsedata toata lumea de Facebook? Eu de exemplu am in clasa la liceu 5 colegi care numai pe Facebook stau in pauze.

3 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Eu nu am avut in viata mea Facebook si nici nu-mi trebuie,, e o porcarie fara margini!

| T0T a răspuns:

Pentru că Facebook-ul i-a acaparat mai mult decât ceea ce se află în exterior, ei preferă să trăiască în acea cutie și aici pot exista diferite cauze, unii să știi că sunt de înțeles din anumite puncte de vedere.

| justanotheruser99 a răspuns:

Care toată lumea? Eu am cont, dar stau foarte rar, si atunci când am niste proiecte sau alte probleme de rezolvat. Iar in legătură cu obsesia asta numita "Facebook", cred ca unii chiar nu au ce face cu viață lor si preferă sa se considere populari intr-o lume virtuala. E ca si cum viață lor sociala ar depinde de asta. Mi se pare chiar trist, nemaivorbind de faptul ca nu e nimic interesant in a sta si te uita la postările altora.