| ady22 a întrebat:

Cam cat m-ar costa sa trag o carte la xerox care are 400 de pagini? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Doctorfishadi a răspuns:

Salut!
Costa 40 lei unde costul este de 10 bani pagina.Vezi ca se gaseste, nu are rost sa dai mai mult.
Te salut,
Adrian!

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este un pret fix, depinde de fiecare firma care copiaza, de obicei se ia cam 0, 50 lei pe pagina, in total ar fi 200 lei.

| IonuţR1995 a răspuns:

Te-ar costa mult mai putin s-o cumperi.
1pag e in jur de 10 bani...40 lei.

| danutzu96 a răspuns:

Pe la mine se cere 10 bani... Asa te-ar costa 400 lei... mai bine cumperi cartea.

| RaduuT a răspuns (pentru danutzu96):

Vezi ca nu ai calculat bine! vine 4000 de lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca in jur de 40 de lei. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult mai mult decat daca cumperi tu cartea big grin

| bogdi9509 a răspuns:

Depinde de xerox. Eu am tras o carte de 360 de pagini cu 23 de lei.

| CatalinVladau a răspuns:

Depinde de pretul fiecarei pagini.
Daca e 0, 1, atunci 40 lei.
Daca e 0, 2, atunci 80 lei.