| Marcel21 a întrebat:

Cât de mulțumiți/mulțumite sunteți de aspectul vostru fizic și ce ați schimba la el dacă ar fi posibil?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu cat de multumit esti? eu cred in solutii nu in plansete virtuale,orice lucru are o rezolvare daca ai ambitie,vointa, as vrea sa fiu mai inalt, mai slab, mai musculos, fața lata masculina, voce mai groasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destul de mulțumită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acneea as vrea sa nu mai am atât, si poate inãltimea, in rest nu pot schimba simetria fetei, daca sunt persoane care nu le place cum arãt nu am de ce sa ma consider urât.

| AlexSalling a răspuns:

Kevlar are dreptate. Dureaza pana sa arati cum ai tu chef. Spune-mi mie, dar chiar daca la inceput pare imposibil, se poate realiza.

Răspuns utilizator avertizat