| Claudiaanton123 a întrebat:

Caut si eu poze rare cu Violetta.Ma puteti ajuta?
Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Am eu una cand se dezvirgineaza, dar nu o dau pe gratis

| Florentina9210 a răspuns:

Voi chiar existati?
Si acum serios, varul meu, tot asa vrand sa ''vaneze'' persoane ca voi innebunite dupa ceva extrem de penibil. A surprins pe unul prin Bucuresti cu o geanta gen Twilight.
A postat pe facebook poza cu descrierea ''voi existati''?
Fiind veri, ne permitem sa fim aroganti, cand vedem asemenea persoane.
Iti dau un sfat: incearca sa iti ocupi timpul cu altceva mai educativ si mai interesant.
Auzi la ea ''poze rare cu Violetta''. laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Fiecare cu ale lui laughing

| Claudiaanton123 explică (pentru Florentina9210):

Asa este treaba mea nu a ta, ok? Asa ca nu te mai baga fara sa te intrebe nimeni!

| DoarBogdan a răspuns (pentru Claudiaanton123):

O hai. Nu te supara sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia legătura cu paparazzi de prin Spania sau de unde e minunea menționată dacă vrei ceva de calitate.