| Andreutza171 a întrebat:

Imi puteti spune un site cu poze despre One Direction, as prefera sa fie poze rare, caci pe google, twitter, facebook si tumbrl nu gasesc nimic interesant. Multumesc anticipat+ Funda pentru cel mai tare raspuns

Răspuns Câştigător
| SWAGGER a răspuns:

Intra pe: weheartit.com
dar sincer nu stiu de ce iti place one direction...eu cred iti plac doar baietii din trupa, nu si melodiile lor...i.ai ascultat vreodata live laughing))) sa fiu sincer, sunt Groaznici!

| Andreutza171 explică (pentru SWAGGER):

Da imi plac baietii din trupa. Nu, nu i-am ascultat niciodata live, dar imi plac melodiile lor. Pana la urma nu trebuie sa avem aceleasi gusturi, nu? aa si mersi pentru site

| SWAGGER a răspuns (pentru Andreutza171):

Nu ai pentru ce, app imi cer scuze..nu trebuia sa fiu asa rau cu tinewinking

| Andreutza171 explică (pentru SWAGGER):

Stai linistit, oricum fiecare are parerea lui si nu judec pe nimeni.

4 răspunsuri:
| Ronii a răspuns:

Poti incerca pe facebook : one band.one dream. one direction
sau sitte-ul lor oficial : one direction