| evelina_3448 a întrebat:

Unde gasesc videoclipuri cu miley cyrus drogata?

Răspuns Câştigător
| Nume a răspuns:

Chiar crezi ca Miley asa ceva findca ea nu e genul.

15 răspunsuri:
| Wihaela a răspuns:

Pe internet

| fanJBfan a răspuns:

Cel mai bun e asta... www.tmz.com sau www.tmz.ro :d fundita?

| death a răspuns:

Şi ce e aşa special la piţipoanca aia? Ieşi pe-afară după 10, uită-te la toţi fumaţii şi imaginează-ţi că sunt Miley. Tot la fel arată.

| anonima_2498 a răspuns:

Am vazut si eu clipurile:|e proasta rau. uite aici http://www.bestmusic.ro/......92648.html

| Lilianne a răspuns:

Probabil pe www.youtube.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avelina poti gasi miley unde se drogheaza pe net scrie miley se drogheaza? si o sa fie video sau pe yui tube dar pe net se vede mai clar

| evelina_3448 explică:

Auziti, da' toate sunt cu acelasi videoclip!

| toto_6225 a răspuns:

Daca vrei sa il gasesti scrie hannah montana se drogheaza si cauti acolo da-i la toate posibilitatile

| mony100 a răspuns:

Pe yotube, trilulilu.