| anonim_4396 a întrebat:

ce inseamna daca un baiat face urmatoarele lucruri:

M-a intrebat daca am stiut la teze, si mi-s cerut subiectele.

Cand am mers pe drum...mi-a zis ceva, iar eu nu am inteles ce a zis, l-am rugat sa mai repete odata, iar in momentul ala, s-a intors cu fata spre mine, m-a privit, mi-a zambit, iar apoi mi-a zis chestia aia.Ma saluta de fiecare dara cand ma intalnesc cu el [el ma saluta primul]

1. Ma place sau nu?

2. Ce sa fac mai departe ca relatia [ca sa zic asa] sa avanseze?

3. Cum sa ii zic ca il plac?

Ps: eu sunt clasa a7a[14 ani], iar el a10a[16-17 ani]

Va rog fara jigniri...dau Funda, raspunsului care imi e cel mai folositor[va rog sa imi raspundeti daca puteti la toate intrebarile astea de sus ] multumesc

3. Ma place? sau nu?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Tu nu ai o relatie cu el si e prea mare pentru tine asa ca mai bine il lasi