| 123456789eooo a întrebat:

cine poate sa imi recomande si mie niste pastile impotriva raului de masina, alte pastile in afara de emetostop/emetiral, metroclopramid. vreau ceva mai puternic pentru ca am incercat cu cele de mai sus si nu au nici un efect.va rog mult dau funda!

3 răspunsuri:
| Zoxxx a răspuns:

Eu cand eram mica luam lamaie si castraveti murati big grin ca pastilele nu-si mai faceau efectul; o3

| BitchImfabulous a răspuns:

Ai incercat sa iei o pastila seara si una dimineata inainte de plecare? La mine functioneaza, sau poti bea suc de lamaie fara zahar cand incepe sa ti se faca rau.

| elyn a răspuns:

Ghimbir,da rezultate