| anonim_4396 a întrebat:

Cui ii place Within Temptation sau Nightwish? ( cateva pareri?)

Mai stiti si alte formatii gen Within Temptation?

Răspuns Câştigător
| AnaBejenaru a răspuns:

Ma bucur sa vad ca mai sunt persoane care apreciaza muzica asta happy.

6 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Imi plac mai mult Nightwish, dar ascult ocazional si Within Temptation. Alte trupe de symphonic metal: Epica, Haggard, Dark Moor, Summoning si Therion.

| AnaBejenaru a răspuns:

Nirvana,Nickelback, Green Day,Craddle of filth,Slipknot,Paramore,Ramones, The Clash, Alesana, U2, Silverstein,Sistem of down, Placebo, Trooper, Rammstein, Alice Cooper..si multi altii.Toti au melodii geniale, o muzica de care nu cred ca te poti satura vreodata big grin.

| anonim_4396 explică (pentru AnaBejenaru):

Ai mare dreptate cand zici : "Toti au melodii geniale, o muzica de care nu cred ca te poti satura vreodata"

| anonim_4396 explică (pentru AnaBejenaru):

happy mai sunt si persoane care apreciaza muzica asta dar sunt putini

| AnaBejenaru a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma bucur sa vad ca mai sunt persoane care apreciaza muzica asta happy.

| ovidiuradu47 a răspuns:

Incearca xandria.