| Kate1828 a întrebat:

Bună! Cum aș putea să îmi fac cele doua pisici, sa se obișnuiască cu venirea unui nou animăluț? Tatăl meu a adus un pui de pisica pe care l-a găsit abandonat, dar pisicile mele nu vor deloc să îl accepte, îl scuipă, mârâie la el etc. Oare se vor obișnui cu timpul sau nu-l vor accepta niciodată?

Răspuns Câştigător
| Smmo a răspuns:

Grea treaba... e putin mai greu decat la oamenii care se calca pe bataturi. E bine sa te interesezi unde il poti duce, sa ii faci putina publicitate, poate il vrea altcineva.
https://www.google.com/......ps?/search