| Deea_7017 a întrebat:

Cum as putea comanda catalogul Oriflame?

4 răspunsuri:
| Epurean a răspuns:

Vorbeste cu un reprezentant oriflame sau trimite un email la marketing@oriflame.ro

| mariaWoW a răspuns:

Sall! Pai am avut si eu asa catalogul. Trebuie sa ai un reprezentant si o sa iti dea.big grin

| caramica a răspuns:

Buna suna-ma la 0754463495 si iti trimit un catalog oriflame, si daca alegi sa te inscrii la mine iti trimit si un parfum cadou.
te astept.

| andreea2011oriflame a răspuns:

Intra si vezi catalogul online pe www.oriflame.ro,daca esti din galati iti pot oferi eu un catalog.