| Maria7689 a întrebat:

Buna de ceva vreme ma doare in stanga jos atunci cand fac efort ce poate sa fie? p.s am fost la medic si a zis ca nu e apendicita!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca poate fi chiar si apendicita, mie mi s-a intamplat asta avand dureri numai in stanga jos i medicii imi spuneau la fe, ca nu-i apendticita, si cand am lesinat de durere si am fost dusa in spital, m-au operat la urgenta, fiidca era apendicita acuta.

Fa-ti o ecografie pelviana sau radiogarfie si se va vedea clar ce este!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Logic ca nu e apendicita ca aia e in dreapta...
dar totusi ai fost la un medic pentru o durere si concluzia a fost ca trebuie sa intrebi pe TPU?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poate să fie hernie.

| dullcat a răspuns:

Ok, medicul a zis ca nu este apendicita.Dar a zis si ce poate sa fie? Asta e treaba lui.