| Adredemesconf a întrebat:

Bună!

Deci acum 2 ore am pus o întrebare care sunt sigură că am trimis-o, pentru că scria "întrebare trimisă" sau ceva de genu', iar acum când dau la rubrica "întrebările mele" nu-mi mai apare întrebarea! Ce se întâmplă cu siteul? Nu e prima oară când păţesc aşa ceva, am păţit-o şi la răspunsuri de vreo 6-7 ori angry. E foarte frustrant, gândindu-mă că am stat 20 de minute să scriu acea întrebare ~x(. Oricum... aş vrea să pun altă întrebare, să nu mai pierd timpul cu cealaltă, oricum poate nici asta nu o să fie publicată rolling eyes. Sună cam aşa :

Tocmai ce mă "trezesc" după o săptămână în care am fost la bunici, desigur fără net rolling eyes, zic să intru şi eu pe TPU, şi văd o întrebare despre ministrul educaţiei care a dat ordin să se facă ore din prima zi şi să se facă nu ştiu ce cu orarele (nu-mi amintesc exact), mă poate lămuri şi pe mine cineva despre ce e vorba, mai exact?

P. S. 1: Dacă se fac ore din prima zi eu de unde să ştiu ce caiete să-mi aduc la şcoală? Doar n-o să car toate cele 8 kg de caiete pe care le am în drum spre şcoală, pus la întoarcere alte 10 kg de cărţi straight face.

P. S. 2: De data asta am să dau un copy-paste, cine ştie...

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt probleme pe server.
Pa, pa.

1 răspuns:
| laura_8904 a răspuns:

Poate intrebarea ta nu fusese aprobata stiu si eu
oricum in primul rand sunt sigura ca nu se fac ore din prima zi
in al doilea rand iti spun metoda mea :pana primesc orarul folosesc un carnetel pe care imi notez ceea ce vor profii(ce caiete vor pentru materia resp ce pretentii au) si apoi incep sa imi iau caietele pentru fiecare materie :d