| Dana1322 a întrebat:

Deci in 7 zile este ziua celei mai bune prietene a mea care implineste 14 ani iar eu inca nu i-am luat cadou si nu ma pot decide dar totusi as vrea ceva facut de mine sau orice dar numai sa fie special.DAU FUNDA celei mai bune idei.

2 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Poti sa ii dai o bratara a prieteniei confectionata de tine.

| Peaches a răspuns:

Un lantisor cu medalion, sau o bratara, sau o chestie in care sa-si tina actele (o sa aiba in curand carte de identitate), o pernuta in forma de inimioara, un jurnal...