| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
Deci sunt intr-o situatie disperata si am nevoie de putin ajutor. Mama mea e pe moarte, tata e in spital, iar eu sunt singura, nu am pe nimeni langa mine, nici macar un prieten. Simt ca o sa o iau razna. Vrea cineva sa vorbeasca cu mine si sa ma ajute cu un sfat ceva? sad

1 răspuns:
| liviu890 a răspuns:

Imi pare foarte rau de ai tai si inteleg prin ce momente treci. Incearca sa stai mai mult pe langa bunicii tai si gandeste-te ca parintii tai iti vor binele si invata cat mai bine la scoala/liceu. Doar de curiozitate, cati ani ai?