| Mélancolie a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor... eu niciodata nu ma simt singura simt de parca cineva e langa mine si ma priveste dar de fapt nu'i nimeni. ce as' putea face ca sa nu mai simt asta, sa nu mai imi fie frica. sad

Răspuns Câştigător
| CatalinaC a răspuns:

Pai, totul este in imaginatia ta. Crede-ma ca nu e nimeni, nu e nicio fantoma sau vreo persoana care te urmarestelaughing Cel mai bine cred ca ar trebui sa zici vreo rugaciune, Tatal Nostru de exemplu.stiu ca poate pentru unii pare aiurea, ca vezi Doamne e patetic. Eu cred ca nu e deloc aiurea, ba chiar stiu ca o sa iti treaca teama asta 100 %. Trust mebig grin

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu ai de ce te teme, este îngerul tău păzitor.
Citește o carte de parapsihologie și ai să înțelegi.
Pa, pa.

| defecta a răspuns:

Fata sa stii ca si eu aceeasi problemastraight face pur si sp e ciudatsadeu cand am senzatii de astea... vb la tel.sau asqlt muzicaa.imi fac de lucru.