| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy
Diriginta mea v-a organiza in curand o vizita la azilul de batrani.Si m-a pus responsabila sa gasesc o piesa de teatru scurta pe care sa o putem juca in aproximativ 15 min. Aveti ceva idei? Dar nu vizita sau domnul goe.
Mersi si dau fundita pentru cel mai bun raspuns

4 răspunsuri:
| Georgiana05 a răspuns:

Ai putea sa pregatesti o scurta parte din "Chirita in provintie". E foarte frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da am dar e o piesa pe care am jucat eu la teatru dra tine cam vreo 30 min cauta pe google piese de teatru si poate gasesti altele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

MIHAELA esti proasta.cum dracu ` sa joci cenusareasa sau alba `ca` zapada?

| Michie a răspuns:

Alba ca zapada, Cenusareasa, Vara nu`i ca iarna, Pinocchio, Coana chirita, Cu usile deschise,