| superpissy40 a întrebat:

Buna,dragilor! Anul acesta trec anul III si vreau sa va ascult,pentru cei care doresc,sa impartasiti experienta voastra din facultate din timpul licentei,ca sa stiu la ce sa ma asteptlaughing La ce facultate ati fost, cum s-a numit tema voastra,ce v-a motivat sa o alegeti,cat timp v-a luat sa o realizati,ce cuprinde, cate pagini ati scris si ce anume cuprind acele studii de caz? Va multumesc din suflet!

Răspuns Câştigător
| Ramo024 a răspuns:

Am fost la Facultatea de Istorie. Am ales o tema pentru lucrarea de licență ajutata de profesorul meu de licență. Numele lucrării mele de licență a fost "Complexe de cult din Cultura Cucuteni". Lucrarea am scris-o in urma cercetării unor lucrări științifice (cărți, articole din reviste de specialitate).Mi-a plăcut mult tema și mi s-a părut ușor, n-am simțit că muncesc din greu. Licența mea a avut în jur de 60 de pagini (în afara de bibliografie). Când am susținut-o, întrebările puse de comisie mi s-au părut ușoare. Am luat 9, 50. Bafta la licenta ta!

| superpissy40 explică (pentru Ramo024):

Multumesc din suflet!

1 răspuns: