| heavenforbid a întrebat:

Buna! Este cineva care a terminat Facultatea de Economie si Administrare a afacerilor? Doresc sa discutam pentru a-mi oferi cateva pareri. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Scuza-ma dar sunt militar si vorbesc mai urat si in jargon, n-am ce face, e defect profesional care s-a prins prea bine de mine. Cunostinta mea tot pe uman a fost si nu i-a fost asa greu, dar a zis ca a facut si pregatire plus ca sunt oameni si oameni adica la nimeni nu o sa fie aceeasi situatie happy. Ei i-a placut matematica si chestiile de genul asta si i-a fost mai usor. Abia acum am apucat s-o prind s-o intreb. Sper ca raspunsul te-a ajutat si daca am vorbit prea nu stiu cum imi cer scuze happy

7 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Te referi la facultatea de cu*ve? laughing

| heavenforbid explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Am specificat când am pus întrebarea ce facultate. Nu văd rostul răspunsului tău laughing

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru heavenforbid):

Am o cunostinta care face facultatea asta, daca vrei pot s-o intreb ce te intereseaza, nu ma bagam asa aiurea in seama laughing

| heavenforbid explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Puteai totusi sa o intrebi si sa atasezi ulterior raspunsul, nu sa o dai in din astea care nu isi au rostul laughing

| heavenforbid explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Ca sa nu mai spun ca ai jignit generatii care au absolvit sau au trecut prin facultatea asta, inclusiv pe mine care poate intentionez sa ma inscriu! Invata sa taci cand nu ai ceva bun de zis! E mai bine?

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru heavenforbid):

"Puteai totusi sa o intrebi si sa atasezi ulterior raspunsul" In primul rand trebuie sa stiu ce anume te intereseaza despre facultatea aia ca sa stiu ce anume sa intreb si eu.
In al doilea rand iti spun ca sunt un om sincer... si ma doare in *** de jignire, este pur si simplul adevarul. De ex facultatii acesteia din Iasi asa i se mai zice ( pune si te intereseaza ). Pe tine nu te-am jignit cu nimic prin raspunsul meu pentru ca nu studiezi acolo si chiar daca ai studia acolo nu este o regula ca trebuie sa fii cu*va, asa i se mai spune facultatii aleia. Simplu happy

| heavenforbid explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Puteai sa ma intrebi frumos ce ma intereseaza legat de facultatea asta fara a scrie un comentariu fara rost. Nu mi pasa ca e din Iasi, ca e din Bucuresti sau de unde o fi. Nu am intrebat cum i se mai zice facultatii.happy Ma interesa in general gradul de dificultate pentru un viitor student care s-a distantat de economie si materii ce tin oarecum de real, in liceu fiind pe un profil uman.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru heavenforbid):

Scuza-ma dar sunt militar si vorbesc mai urat si in jargon, n-am ce face, e defect profesional care s-a prins prea bine de mine. Cunostinta mea tot pe uman a fost si nu i-a fost asa greu, dar a zis ca a facut si pregatire plus ca sunt oameni si oameni adica la nimeni nu o sa fie aceeasi situatie happy. Ei i-a placut matematica si chestiile de genul asta si i-a fost mai usor. Abia acum am apucat s-o prind s-o intreb. Sper ca raspunsul te-a ajutat si daca am vorbit prea nu stiu cum imi cer scuze happy