| heavenforbid a întrebat:

Buna! Este cineva care a terminat FEEA (Facultatea de economie si administrare a afacerilor)? Am nevoie de o parere. Multumesc

9 răspunsuri:
| userjune90 a răspuns:

Salut!happy
Nu am fost aici, însă de la apropiați...o facultate super care merită încercată!happy

| heavenforbid explică (pentru userjune90):

I-ai putea întreba câteva chestii de bază? De exemplu dacă un elev care a terminat un profil uman poate face față? E așa complicată sau? Multumesc

| Dolila a răspuns (pentru heavenforbid):

Faci față dacă ești serios și înveți pe parcurs și nu te iei după cei care lasă tot în sesiune că poate ei au fost la economic sau profil real.

| userjune90 a răspuns (pentru heavenforbid):

La orice profil, real sau uman, dacă îți dorești cu adevărat reușești ceea ce îți propui, orice facultate este complicată, însă dacă te ți bine și vrei să evoluezi din ce în ce mai mult, este super fain, o perioadă super.happy

| heavenforbid explică (pentru Dolila):

Eu am terminat un profil uman si mai mult pentru asta am pus intrebarea. Nemaiavand treaba cu materiile astea ' reale' sunt putin sceptica, dar voi tine cont. Multumesc pentru raspuns!

| heavenforbid explică (pentru userjune90):

Mare dreptate. plus ca mi se pare ca ai multe oportunitati dupa facultatea aceasta.

| Dolila a răspuns (pentru heavenforbid):

Dacă nu-ți par avioane vei reuși. Caută planul de învățământ a unui domeniu de la FEEA, apoi fiecare materie și vezi aproximativ cum va fi.

| heavenforbid explică (pentru Dolila):

Multumesc mult

| userjune90 a răspuns (pentru heavenforbid):

Cu cel mai mare drag, succeshappy