| LaurentaLoren a întrebat:

Bună. Eu am blocat o persoano pe pagina de Facebook al prietenului meu. Întrebarea este are vreo modalitate el sa ia legătura cu ia tot prin fecebook fara sa modifice data de blocare.

2 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Dacă vrea să o caute sau să-i scrie, o să vadă că apare ca fiind blocată, deci poate să o deblocheze, iar apoi să-i scrie. Deci nu ai scăpat cu metoda asta.

| LaurentaLoren explică (pentru VoidEternal):

Daca o deblochează se schimba data.aci nu se schimbă nimic dar sunt online în același timp de fiecare dată.cum face?