| BibiD a întrebat:

.Hai sa trec direct la subiect. Din greseala mi-am activat acea " cronologie " pe facebook, stiti voi, altfel de profil si as vrea sa o scot sa fie cum a fost la inceput si nu mai stiu cum! Va rog ajutati-ma! Dau funda! :*

7 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Nu merge. Daca ai activat timeline-ul, asa vei avea facebook-ul de acum. Oricum, cica pe 9 o sa il avem toti

| BibiD explică (pentru Emena):

Cred ca s-a activat singur. Ca eu nu am apasat pe nimic, dar nu imi place! straight face

| Emena a răspuns (pentru BibiD):

Si eu am dat din greseala la examinare, dar timeline-ul il vad numai eu. In fine ..Nimanui nu ii place

| BibiD explică (pentru Emena):

Parca este Hi5 straight face.

| Emena a răspuns (pentru BibiD):

Da, seamana cu hi5-ul, dar faza e ca nu apar unele postari.

| BibiD explică (pentru Emena):

Asta nu mai stiu daca apar unele postari sau nu! acum 30 de minute mi-am activat-o. si am postat ceva si mi-a aparut...

| BibiD explică (pentru Emena):

Asta nu mai stiu daca apar unele postari sau nu. Eu mi-am activat chestiia asta acum 30 de minute si acum 10 minute am postat ceva si mi-a aparut pe perete!happy