| PrettyDollRock a întrebat:

I-am facut cadou mamei (l-am pregatit de pe acum)
Pentru Craciun o poza modificata pe "Pizap".
Cu mama si fratele meu (care dumnezeu sa-l ierte a murit).
Si i-am pus unu langa altul.
Oare e bine? Sau o s-o fac sa planga tot anul.
Pe ea am scris Mama te iubesc! Craciun fericit de sus!
E bine? Da nu stiu ce sa fac.cum sa o scot
P. s am 11 ani si la imprimanta iese in dungi.

2 răspunsuri:
| RoXxy a răspuns:

Eu as zice sa modifici o poza si sa fiti toti 3 in ea. Poate va plange dar nu e bine sa ii dam in uitare pe cei morti la care tinem.Sigur ii va placea.Iar cum sa o scoti...hmm,baga-o pe un stik si du-o la un studio unde se fac fotografii si le dai stikul (sau poti sa pui poza si pe CD)si le spui sa ti-o scoata cat de mare vrei tu.SAu.poti sa le dai toate 3 pozele(cu tine,cu mama ta,si cu fratele tau)si sa le modifice la studio,dar te va costa(nu foarte mult, ce-i drept, dar nu stiu pretul sigur).

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Trista povestea Nustiuu ar fi bine sa nu faci asta pentru ca isi va aminti de fratele tau iar apoi va incepe sa planga nu stiu fa un film cu tine si cu eaa.