| miknaih a întrebat:

imi dati si mie cateva status amuzante pentru mess? tot am cautat p net dar numai porcarii.big grinPLS... cele mai frum status primeste >fundita:

Răspuns Câştigător
| RyAngel a răspuns:

Uite-le pe care le stiu eu mai haioase:
-Spatiu liber destinat publicitatii. dati un buzz pentru informatii suplimentare.
-Consumul execesiv de fasole dauneaza grav sanatatii celor din jurul tau
-noaptea ma joc la calculator, ziua dorm la scoala
-ma comport exemplar dupa standarele mele

2 răspunsuri:
| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Uite aici un link si sper sa fii multumita. http://www.detectinvisible.me/statusuri.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezeu iubeste prostii...altfel nu ar mai fi creat atatia.
Un barbat indragostit nu e complet pana se insoara... dupa aia e terminat.hee heeAstea mi-au placut cel mai mult, sper sa-ti placa si tiewinking.