| alexandra2859 a întrebat:

imi puteti spune si mie niste statusuri in genul "il iubesc, dar a trebuit sa plec"? funda+vot

Răspuns Câştigător
| xJolie a răspuns:

@ Singurul baiat dupa care voi alerga imi va spune : " Mami, nu ma prinzi! " love struck
@ Mai bine sufar mândra! Decât sa iubesc in genunchi! love struck
De ce să plâng? Când suflete și zâmbete pot și eu să frâng! love struck
Cea mai grea lovitura, este sa ma simt in plus acolo unde altadata eram totul! Dacă viața este un test, atunci îmi fac fițuică. Încerc să am suflet de fier și principii de stâncă!
Lasa`ma sa fiu ce stiu ca sunt!
Şi mergi mai departe cu o parte din inimă ce nu mai bate.

| alexandra2859 explică (pentru xJolie):

Iti place angelina jolie?

| xJolie a răspuns (pentru alexandra2859):

Nu happy.
Jolie in franceza = dragut :-s.

| alexandra2859 explică (pentru xJolie):

Aham okhappy