Întrebare recomandată | Alina_Alexandru_1996 a întrebat:

imi puteti spune va rog mult. cum pot face parte din semifinala sau finala live de la romanii au talent. ca spectator? multumesc.

7 răspunsuri:
| Nyku_5126 a răspuns:

Salut, uite aici:

http://www.protv.ro/......alent.html

Trebuie sa trimiti un email la romaniiautalent@protv.ro in care sa incluzi nume si prenume, varsta, adresa completa, numar de telefon, o fotografie.
Daca esti ales o sa te sune ei.

Salutari.

| YoMsG a răspuns:

Like A BOSS,

| alex951 a răspuns:

Nu poti

| Alina_Alexandru_1996 explică (pentru alex951):

Cum draq sa nu poti. cei din sala cum au intrat acolo?

| alex951 a răspuns (pentru Alina_Alexandru_1996):

Din intrebarea ta se pot intelege 2 lucruri ori ca vrei sa fii participant la romanii au talent (s-au terminat preselectiile deci nu poti sa fii in semifinala...) ori ca vrei sa fii spectator lucru care se poate Daca vrei sa te numeri si tu printre spectatorii norocosi care isi vor putea sustine favoriti la semifinalele de la super show-ul "Romanii au talent", trimite un mail la romaniiautalent@protv.ro in care este obligatoriu sa iti treci urmatoarele date: nume si prenume, varsta, adresa completa, numar de telefon, o fotografie.

| Alina_Alexandru_1996 explică (pentru alex951):

Se intelege doar un singur lucru. in sala ca spectator. ASTA AM MENTIONAT Clar!

| IoAlexandra a răspuns (pentru alex951):

Se inteleg 2 lucruri(ai uitat sa faci acordul subiectului cu predicatul)