| Alexutza6755 a întrebat:

Cine imi spune si mie de la Romanii au talent din semifinala a 2a cine a intrat in finala? Ca nu am mai apucat sa vad am adormit in "start vot"

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Primul finalist ales de public este Razvan "Krem" Alexe, urmat de Vasile Godja. Gigel Frone si Tudorel Popa au terminat pe locurile trei si patru, in urma votului juriului Frone fiind cel care merge mai departe in finala competitiei, de pe 11 mai.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Krem, Vasile Godja si Gigel Frone.

| CreierSupersonic a răspuns:

Krem, fata ce o imita pe andra si romul ala cu chitara(ce a venit cu nist emodele la preselectii)

| Skm a răspuns:

Bună. Au fost aleşi: Krem, Vasile Godja( cânta la chitară, din Maramureş), Gigel Frone ( tot la chitară, venise la început ca „prezentator"hee hee )

| PrinceOf a răspuns:

Gigel Frone, Razvran Krem Alexe. Funda?

| Shto a răspuns:

1. Krem
2. Violonistul
3. Ala cu sombrero care canta la chitara happy

| adiynaelena76 a răspuns:

Primul care sa calificat in finala a fost Krem, al doilea Vasile Godja si al treilea Gigel Frone funda? eu nu am prea multe decat doua

| Aandr33a a răspuns:

Gigel Frone, Răzvan Krem Alexe si Vasile Godja big grin

| roby1234 a răspuns:

S-a calificat stefan froe ala cu chitara.ala cu vioara care la preselectii a bagat-o in pantaloni si nu il mai tin minte pe al 3-ilea. numai bine

| daimond12 a răspuns:

Cum pot sa pun si eu intrebari?

| Alexutza6755 explică (pentru daimond12):

Cauta la http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente in sectiunea Cum sa pui o intrebaresi poate-mi dai si mie o fundita :o3