| Anamaria23555 a întrebat:

Bună.
În 2 săptămâni am banchet și nu știu ce am putea să le luăm la profesori, profesoare și dirigintelui, menționez că la profesori trebuie la fel cadourile și la profesoare tot, deoarece a fost un caz că la o profesoară i-a luat ceva și a vrut și cealaltă și mai bine e să fie la fel. Poate îmi dați niște idei și cadourile am vrea să nu fie atât de scumpe.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cadou la fel la toată lumea, bărbați și femei, nu am mai auzit.
Așa că să împărțim.
Acelaș cadou la bărbați, alt acelaș cadou la femei.
Câmd spui așa de scumpe, întreb câți bani nu aveți?
Nu poți să faci un cadou de 2 lei, căci jignești cu el.
O idee dacă aveți timp.
Să comandați căni personalizate, cu o inscripție care să se refere la promoția voastră. Nu poate să coste prea mult, dar să fie ceva elegant, ca să o poată pune în vitrină ca bibelou, sau să bea ceaiul dimineața cu plăcere din ea.

| Anamaria23555 explică (pentru sadrian46):

Da dragă, nu mi-ai înțeles întrebarea, deci la profesoare sa le luăm la toate la fel și la profesori tot la fel, nu ai cum să îi iei la un profesor o eșarfă, hai să fim serioși, căni am luat deja pentru toți profesori și profesoarele și am mai vrea să luăm ceva, nu se rezumă la bani, dar nici nu am vrea să dăm 100 de lei eu știu pe un colier la fiecare profesoară și plus nu am spus că trebuie să fie de 2 lei...maxim 20 lei pentru fiecare profesor, dor ce ai vrea să le luăm aurul? Vrem ceva să țină minte nu trebuie de milioane de lei pentru niște profesori. mda mersi pentru ajutor