| gabrieladaniela2696 a întrebat:

In scoala altfel o sa avem bal mascat si as dori sa ma ajutati...adica sa imi da-ti o idee de personaj.
Multumesc!
Cel mai bun primeste funda :3

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Sperman.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Bal mascat? Ai nevoie doar de o mască si o rochie, nu de un costum ca nu e petrecere de halloween.

| gabrieladaniela2696 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Se pare ca nu ai prins idea...Trebuie sa ma „costumez" intr-un actor, cantaret, vedeta, etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai nevoie de costum, esti destul de urata si asa. laughing

| gabrieladaniela2696 explică (pentru anonim_4396):

Ce duma buna...parca tu esti mai frumos...

| Andreea1923 a răspuns:

Intr-o printesa laughing

| gabrieladaniela2696 explică:

Mda vad ca nu ati prins idea...Trbuie sa ma „costumez" intr-un actor, vedeta, cantaret, personaj din desene animate, ...etc.